Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Maturzyści objęci amnestią otrzymają świadectwa maturalne

Maturzyści objęci amnestią jutro dostaną świadectwa dojrzałości. 22 września uprawomocnia się bowiem rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej zmieniające rozporządzenie w sprawie warunków oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.


W województwie podlaskim świadectwa otrzyma 1968 osób, które maturę zdawały w 2005 i 2006 roku i nie zdały jednego egzaminu, a suma zdobytych przez nich punktów wyniosła 30 procent.

Świadectwa dojrzałości Okręgowa Komisja Egzaminacyjna wydrukowała wszystkim objętym amnestią maturzystom, nawet tym którzy przeciwko niej protestowali. Jeżeli będą chcieli poprawiać egzamin w maju 2007 roku, to nie zrobią tego bez świadectwa – wyjaśnia dyrektor Sutyniec.

Świadectwo objętego amnestią maturzysty wygląda tak samo, jak absolwenta, która zdał wszystkie egzaminy. Różnica – to data wydania świadectwa – na dokumencie dla osób objętych amnestią widnieje data 22 września. Szkoły będą wydawać świadectwa dojrzałości jutro około godz. 14-00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę