Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Bokserski mistrz na treningu w łomżyńskim BKS-ie.

Główne zdjęcie
Dariusz Snarski i Zbigniew Maleszewski prezes BKS "Tiger"

Dariusz Snarski kilkukrotny Mistrz Polski w boksie gościł w Łomży. Pięściarz przyjechał do miasta na zaproszenie Bokserskiego Klub Sportowego, który po ośmiu latach przerwy wznowił działalność. Bokser wagi lekkiej i lekkopółśredniej wziął udział w treningu prowadzonym przez BKS „Tiger”.

- Cieszę się, że w Łomży jest tylu młodych ludzi chętnych do trenowania boksu - mówił znakomity pięściarz. W swojej karierze Dariusz Snarski stoczył 294 walki w śród amatorów po czym przeszedł na zawodowstwo. Jako bokser zawodowy już 43 razy wybiegał na ring. Dziś Snarski poza zawodowym boksowaniem trenuje młodych pięściarzy w klubie Hetman Białystok.

Do Łomży bokser przyjechał zachęcać łomżan do uprawiania tego sportu. Na spotkanie z nim do sali gimnastycznej SP nr 4, gdzie w poniedziałki, środy i piątki odbywają sie treningi odrodzonego BKS-u przyszło ponad 100 osób.


Zbigniew Zbigniew Maleszewski prezes Bokserskiego Klubu Sportowego „Tiger” podkreśla, że Dariusz Snarski był pierwszym znanym bokserem, którzy pojawił się na treningach BKS-u. Za dwa tygodnie ma do Łomży przyjechać Stanisław Łakomiec, a w październiku także Dariusz Michalczewski „Tiger”.

Foto: Dariusz Snarski i Zbigniew Maleszewski prezes BKS
Foto: Darisz Snarski i Sławomir Borowy członek zarządu BKS
Foto: Dariusz Snarski i Piotr Mydłowski - członek zarządu BKS
Foto: Dariusz Snarski i Radosław Łaski wiceprezes BKS
Foto: Dariusz Snarski i trenerzy BKS
Foto: Dariusz Snarski wraz z członkami zarządu BKS
Foto: Dariusz Snarski i Artur Nadolny trener BKS

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę