Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Uczniowie w skansenie

"Zachowajmy przeszłość dla przyszłości"- pod takim hasłem kilkunastu uczniów z Niemiec i Litwy razem ze swoimi kolegami z łomżyńskiego Zespołu Szkół Drzewnych będzie pracowało w Skansenie Kurpiowskim. Ponad tygodniowy pobyt młodych ludzi w Nowogrodzie to już dziewiąty projekt w ramach trójstronnej współpracy nawiązanej między szkołami z Łomży, niemieckiego BILLBERGE i litewskiego ANYKSCIU - poinformowała dyrektor "Drzewnej" Jolanta Pietrzykowska - ośmioosobowe grupy uczniów spotykają się i wspólnie pracują w każdym kraju co trzy lata.

Tym razem w Polsce będą prowadzić prace renowacyjne i konserwatorskie w Skansenie w Nowogrodzie. Dziesięciodniowe spotkania uczniów to także okazja do poznania kultury i języka sąsiadów oraz nawiązania przyjaźni - mówi Jolanta Pietrzykowska.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę