Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wychowanie fizyczne w Łomży

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podpisał wniosek o uruchomienie nowego bezpłatnego kierunku studiów - wychowanie fizyczne - w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Zajęcia rozpoczną się 23 października. Do tej pory chcący studiować ten kierunek musieli jechać do Warszawy, Białej Podlaskiej, Bydgoszczy lub Gdańska.

Na wychowaniu fizycznym w PWSIiP w Łomży pracować będzie kadra z AWF Warszawa i jej filii w Białej Podlaskiej.
- Umowa między uczelniami zostanie zawarta wkrótce, co będzie gwarantowało możliwość uzupełnienia studiów na poziomie magisterskim w AWF Warszawa – podkreśla Ewa Zawłocka rzecznik prasowy łomżyńskiej uczelni.  
Rekrutacja już się zaczęła i trwać będzie do 16 października. Chcący studiować WF w Łomży muszą zdać egzaminy sprawnościowe.

Dotychczas ta jedyna państwowa uczelnia wyższa w Łomży mogła kształcić studentów na czterech kierunkach: informatyka, zarządzanie i marketing, pielęgniarstwo, technologia żywności i żywienie człowieka.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę