Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Ponad 5 tysięcy złotych zebrali kibice na rzecz ŁKS Łomża.

Podczas pierwszej kwesty ulicznej na rzecz Łomżyńskiego Klubu Sportowego zebrano 5 100 zł. Organizatorzy zapowiadają, że zbiórka będzie powtarzana raz w miesiącu do końca roku.

Kweście będzie towarzyszyła sprzedaż cegiełek, a także licytacje w internecie. W wielu urzędach i firmach w Łomży ustawione będą także stacjonarne skarbonki. Akcja zbierania pieniędzy na rzecz II ligowego ŁKSu to sposób jego sympatyków na pomoc Klubowi. Zobowiązania ŁKSu są szacowane na ok. 250 tysięcy zł.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę