Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

“Nie będziemy od razu ścinać głów”

Tak na pytanie o ewentualne kary dla nauczycieli w Wiźnie odpowiada wójt Jan Olszewski. Do wójta trafiło pismo Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, która oficjalnie poinformowała, że egzamin z częście matematyczno-przyrodniczej w gimnazjum w Wiźnie odbędzie się jeszcze raz. Jeden z nauczycieli wniósł na salę ściągę, a na sali poza komisją i uczniami były jeszcze inne osoby - to dwa z dokładnie 4-ech powodów, dlaczego gimnazjaliści z Wizny znów będą pisać test. Czy nauczyciele faktycznie pomagali – wójt ma wiele wątpliwości co do sformułowań.

Wójt nie wyklucza, że wobec osób, które przeprowadzały egzamin gimnazjalny w Wiźnie zostaną wyciągnięte konsekwencje. Podkreśla jednak, że najpierw samorząd musi dokładnie zbadać sprawę.
Wiadomość o nieprawidłowościach w czasie egzaminu gimnazjalnego w Wiźnie obiegła całe środowisko nauczycielskie. Zaskoczeni zachowaniem kolegi są zwłaszcza związkowcy. Prezes oddziału ZNP w Łomży Aleutyna Kołos tak ocenia to zachowanie.
Ponowny egzamin z części matematyczno-przyrodniczej uczniowie z Wizny mają pisać 16 czerwca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę