Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 czerwca 2020 napisz DONOS@

Kurpie pod Kolumną Króla Zygmunta

Główne zdjęcie

Kapela Kurpiowska ROK i Zespół Pieśni i Tańca ,,Łomża'' działające przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży oraz Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ze Zbójnej działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Zbójnej wystąpiły na Placu Zamkowym w Warszawie. W niedzielę odbył tam się specjalny koncert promujący gminy województwa podlaskiego.


Zespoły wystąpiły na zaproszenie Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. Impreza miała charakter festynowo-wystawieniczy. Występy Kurpi gorąco zostały przyjęte przez licznie  zgromadzoną publiczność.
200529111701.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę