Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Tekst reklamowy

Nie masz kasy na naukę?! Studiuj i zarabiaj pieniądze!!!

Główne zdjęcie
Łukasz: Praca w WORK WONDERS oprócz wyższych zarobków oraz szacunku do mojego czasu poświęconego na naukę i stałej możliwości rozwoju, daje mi rzecz dla mnie szczególną, tzn. doświadczenie.

W chwili obecnej lokalni kontrahenci WORK WONDERS będący czołowymi wyróżniającymi się przedsiębiorstwami na rynku lokalnym wygenerowały kilkadziesiąt niewykwalifikowanych miejsc pracy dla pełnoletnich młodych osób także bez uzyskanego wcześniej doświadczenia. Jest to szansa na podjęcie trwałej pracy sezonowej jak i długoterminowej o stałych „na starcie” wysokich zarobkach przy jednoczesnym zapewnieniu przez firmę nieingerencji w proces nauczania.

Dla najlepszych pracowników wypłacane są premie. Jest to stabilny sposób zdobycia zarówno doświadczenia (wymaganego przez pracodawców) teoretycznego jak i praktycznego poprzez pracę zgodną z systemem nauczania dostosowaną do indywidualnych możliwości pracownika. Jest to także szansa dla osób nie posiadających wystarczających finansów na kontynuowanie lub rozpoczęcie tak ważnej w rozwoju osobistym nauki. Wielokrotnie WORK WONDERS jest pierwszym krokiem do sukcesu… Także niezaprzeczalnym jest fakt jak wielkie znaczenie ma doświadczenie w karierze każdego człowieka. Gb WW rozwiązuje ten problem.
Firma w chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowiska m.in. fizyczne pomocnicze przy produkcji artykułów spożywczych, mebli, styropianu oraz prefabrykatów na zlecenie kontrahentów z terenu Łomży o ogólnopolskim i europejskim zasięgu działania. Okres oraz tryb pracy zależny od systemu nauki (stała bądź weekendy).
 
Agencja posiada bazę danych osób zainteresowanych uzyskaniem zatrudnienia. Kandydaci/tki spełniający warunki firm/y umożliwiające zatrudnienie są stale bezpłatnie informowani o wolnym wakacie.
WORK WONDERS posiada m.in. wydane przez Ministerstwo Gospodarki i Pracy Certyfikaty nr 2061/1a jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz nr 2061/3 jako agencja pracy tymczasowej. Agencja informuje, iż działa zgodnie z obowiązującymi ustawami, a powyższa zaistniała treść jest zapewnieniem jakości i legalności firmy (istnieją na rynku agencje działające nielegalnie i niezgodnie z prawem pracy).

Nie są pobierane opłaty za proces rekrutacyjny oraz szukanie pracy dla kandydatów!

 Kontakt z konsultantem personalnym:  086-218-06-33,0 502-622-887

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę