Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkaniec Łomży miał 4 promile i jechał samochodem.

34 letni Krzysztof Dębowski z Łomży został zatrzymany w poniedziałek na jednej z głównych ulic miasta. W trakcie kontroli policyjnej okazało się, że miał ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Prokuratura postawiła dzisiaj zarzuty zatrzymanemu w poniedziałek kierowcy. Prokurator będzie wnioskował o zatrzymanie Krzysztofowi Dębowskiemu prawa jazdy na 10 lat. Chce także, żeby kierowca stracił samochód który prowadził - zdecydował także o ujawnieniu danych kierowcy.

Wobec zatrzymanego zastosowano również poręczenie majątkowe. Wysokość kar i ujawnienie danych kierowcy jest spowodowane zagrożeniem jakie stworzył . "Został zatrzymany o 15.20 na jednej z głównych ulic Łomży i miał ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu"
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę