Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

W Zambrowie zdjęcia robi już fotoradar

Jak wynika z danych policyjnych nadmierna prędkość jest przyczyną co trzeciego wypadku do jakiego dochodzi na drogach regionu. Teraz do walki z piratami drogowymi stają także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie. W poniedziałek po raz pierwszy wyszli na ulice miasta z własnym fotoradarem. Jak zapewniają policjanci na zdjęciach dobrze widać nie tylko samochód ale także jego numer rejestracyjny i twarz kierującego.

W kilka dni po każdym takim pstryknięciu osoba uwidoczniona na fotografii otrzymuje wezwanie na policję po należny jej mandat od 50 do 500 zł.
Urządzenie obecnie używane jest w wersji mobilnej – montowane jest na niewielkim statywie i zasilane z akumulatora, ale przed końcem tego roku w Zambrowie zostaną postawione trzy maszty do fotoradaru i urządzenie to będzie mogło być umieszczane w jednym z nich.
Zakup fotoradaru dla zambrowskich policjantów sfinansowała Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku wraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, a za zakup masztów do fotoradarów zapłacić ma samorząd Miasta Zambrowa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę