Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 14 lipca 2020 napisz DONOS@

Remont stadionu znowu opóźniony

Główne zdjęcie

Po raz kolejny odwleka się rozpoczęcie prac remontowych stadionu przy ul. Zjazd. Tym razem remontowe szyki „stadionoremontowymaczom” popsuła pogoda. W sierpniu ponoć w Gdyni bardo lało... dlatego w Łomży stadion będzie remontowany później.

Przypomnijmy: po unieważnieniu dwóch wcześniejszych przetargów, które miały wyłonić firmę, która  za 3 mln zł przeprowadziłaby pierwszy etap remontu stadionu przy ulicy Zjazd, 27 lipca prezydent Łomży Jerzy Brzeziński podpisał z „wolnej ręki” umowę na remont stadionu z warszawską firma „Zielona Architektura. Wynegocjowana cena to 2 mln 999 tys zł. Jak wówczas informowało biuro prasowe ratusza rozpoczęcie robót zaplanowano na 7 sierpnia (2006 roku – dop. redakcja.), natomiast ich zakończenie na 30 października.
Jak nie trudno się domyśleć prace w wyznaczonym terminie nie ruszyły. Jak wówczas (9 sierpnia) tłumaczy przedstawiciel firmy prace na murawie boiska odłożone zostały do początku września by umożliwić rozegranie ŁKS-owi kilku drugoligowych spotkań. I choć faktycznie ekipy budowlane na murawę stadionu przez kolejne cztery tygodnie nie weszły...  także piłkarzom ŁKS-u nie dano (PZPN) możliwości pokazania się przed własną publicznością.
Kolejnym twardym terminem został 4 września. I tu kolejna niespodzianka. W poniedziałek (4 września) na stadionie przy ul. Zjazd nie pojawił się nawet jeden z młotkiem do rozbijania zdezelowanej trybuny szalikowców... Dopytywanie o ekipy i sprzęt tych co mieli stadion zacząć remontować powodowało zaś spore zakłopotanie. Po kilku godzinach poszukiwań rzecznik prasowy ŁKS-u Marcin Trojanowski wreszcie dowiedział się - powtarzając za Siarą Siarzewskim - „co się stało, że się zesrało”. Otóż firma, która ma stadion wyremontować obecnie pracuje w Gdyni, a że tam w sierpniu lało, to pracy nie udało się zakończyć...
Na łomżyński stadion ekipy „stadionoremontowymaczy” mają dotrzeć natychmiast po tym jak tam zrobią to czego jeszcze nie zrobiły.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę