Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pierwszaków coraz mniej

Niemal 14 tysięcy uczniów rozpoczyna w Łomży nowy rok szkolny. W tej grupie jest ponad 3600 pierwszoklasistów. Co ciekawe najwięcej pierwszoklasistów jest wśród najstarszej młodzieży. Czym w hierarchii edukacyjnej niżej tym uczniów, którzy idą do pierwszej klasy jest mniej.

 
Najwięcej uczniów dziś pojawi się w szkołach ponadgimnazjalnych. W sumie w łomżyńskich liceach ogólnokształcących, liceach profilowanych, technikach i zawodówkach w tym roku uczyć się będzie 5929 uczniów, przy czym równo 2000 właśnie idzie do pierwszej klasy.
Znacznie mniej pierwszoklasistów będzie w szkołach podstawowych. Choć tu naukę podejmuje 4300 uczniów do pierwszej klasy pójdzie ich tylko 639. To o ponad 150 mniej niż będzie pierwszoklasistów w gimnazjach (898). We wszystkich klasach tego tupu szkół uczyć się będzie 2549 gimnazjalistów.

We wszystkich typach szkół pracę dziś zaczyna niemal tysiąc nauczycieli i kilkuset pracowników obsługi.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę