Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zmiany w akcjonariacie

Firma Grabski Inwestycje Finansowe należąca do jednego z współzałożycieli Wirtualnej Polski nie jest już akcjonariuszem łomżyńskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego Pepees SA. Cały ponad 6,5% pakiet akcji Grabski sprzedał nie znanej dotąd spółce FORMAT INVESTMENT S.A.

Tymczasem akcje PEPEES-u notowane na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od początku miesiąca tracą na wartości. Wczoraj były sprzedawane po 109 zł za sztukę czyli o niemal 10% taniej niż w pierwszych dniach sierpnia.
Przypomnijmy w skład grupy kapitałowej PEPEES S.A. poza Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. wchodzi także m.in. Browar Łomża, do którego sprzedaży przymierza się spółka matka. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do transakcji może dojść w najbliższym czasie. Zainteresowany nabyciem łomżyńskiego producenta piwa jest światowy gigant w tej branży duński Carlsberg.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę