Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Oszuści złapani.

Łomżyńscy policjanci niemal na gorącym uczynku schwytali dwóch mężczyzn, których podejrzewają* o oszustwa przy sprzedaży monet. Jak już informowaliśmy, ostatnio ich ofiarą padła 32-letnia mieszkanka gminy Miastkowo, która starciła przez własną łatwowierność 60 tys.zł. Na trop oszustów policjanci wpadli niespełna dobę potem, gdy prawdopodobnie starali się przekonać kolejną ofiatrę do zakupu po kilkaset złotych niewiele wartych monet. Podczas zatrzymania znaleziono przy nich kilkadziesiąt jednopensówek takich samych jak wykorzystywane przy oszustwach, kilkadziesiat tysięcy złotych i prawie 2 tys. euro.

Policja prosi osoby oszukane przy zakupie rzekomo złotych monet, albo te, którym to proponowano o kontakt z komenda miejską w celu identyfikacji podejrzewanych* o to mężczyzn.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę