Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szanowni Państwo!

Mija rok od momentu, od kiedy mocą Waszego zaufania zostałem Posłem na Sejm Rzeczypospolitej. Stanowi to dla mnie wielkie wyróżnienie ale także zobowiązanie i wyzwanie. Otrzymany mandat staram się realizować przez uczciwą pracę poselską i służbę ludziom.

Lech Antoni Kołakowski
Lech Antoni Kołakowski

Przez te miesiące w swojej działalności starałem się być wiernym zasadom, które pozwoliły mi zdobyć Państwa mandat zaufania. Jestem dumny, że wraz z pracownikami Łomżyńskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i tutejszego rejonu Poczty Polskiej, mogłem zwyciężać w walce z nieracjonalnymi próbami likwidacji bądź zmian organizacyjnych tych placówek. Jestem pewien, że udało się to nam dzięki Waszemu wsparciu, które w efekcie przyniosło pozytywne skutki. Dzięki doświadczeniu Państwa poparcia, jeszcze silniej i jak się okazuje skutecznie angażuję się w rozwiązywanie innej ważnej kwestii naszego codziennego życia – transportu i komunikacji. Wielokrotnie interweniowałem w sprawie obwodnicy miasta co wzbudziło zainteresowanie resortu. Pod koniec listopada mają być znane opracowania koncepcji budowy trasy szybkiego ruchu w województwie podlaskim. Wtedy też zgodnie z obietnicą daną mi przez Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Transportu Pana Piotra Stommę, pojawi się informacja o realnych możliwościach budowy obwodnicy miasta. Nie można doprowadzać do postępującej zapaści i paraliżu komunikacyjnego naszego miasta i regionu a to właśnie dzieje się dzięki dziesiątkom lat zaniedbań w tym zakresie.

 

Kołakowski


Dziś Polska jest uważnie obserwowana przez cały świat i pozytywnie oceniana pod względem możliwości inwestycyjnych. Łomża może na tym skorzystać jeżeli będzie miała „otwartą” administrację.
Konkretnym celem gospodarczych działań w mieście musi być stworzenie z Łomży ośrodka ponadregionalnego dla inwestycji tradycyjnych gałęzi gospodarki a także agroturystyki, sportu i rekreacji. W tym konkretnym przypadku, przede wszystkim musimy zwrócić miasto w kierunku rzeki i tak jak inne podobne miasta Europy zachodniej korzystać z walorów unikalnej przyrody.

Inwestycje, Praca, Rozwój Łomży – to moje motto. Razem będziemy skuteczni!


Lech Antoni Kołakowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę