Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Ogłoszenie w formie zapytania o cenę

Zarząd Stowarzyszenia „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Piątnicy działając na podstawie Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.Nr19,poz.177) zwraca się z zapytaniem o cenę na zakup mikrobusu 14 osobowego

            Zarząd Stowarzyszenia „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Piątnicy działając na podstawie Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz.U.Nr19,poz.177) zwraca się z zapytaniem o cenę na zakup mikrobusu 14 osobowego według konfiguracji jak niżej:

- wspomaganie układu kierowniczego

- poduszka powietrzna kierowcy

- pasy bezpieczeństwa 3 punktowe

- ABS

- immobiliser

- tachograf cyfrowy

- oświetlenie przestrzeni pasażerskiej

- podsufitka przestrzeni pasażerskiej

- wykładzina podłogowa przestrzeni pasażerskiej oraz ładunkowej

- poręcz ułatwiająca wsiadanie osobom niepełnosprawnym

- hak holowniczy

Prosimy podać warunki gwarancji oraz termin realizacji według w/w kompletacji. O wyborze oferty decydować będzie najniższa cena, warunki gwarancji oraz termin realizacji zamówienia.

Oferty w zamkniętych kopertach z oznaczeniem „Oferta na zakup mikrobusu” należy złożyć w  siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej 18-421 Piątnica, Marianowo 5 (budynek internatu Zespołu Szkół) lub przesłać na w/w adres w terminie do dnia 29 sierpnia 2006 r. do godziny 11.00. Oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Otwarcie ofert nastąpi 29 sierpnia 2006 r. o godzinie 12.00.

Należność za wykonanie zamówienia publicznego zostanie zrealizowana przelewem ze środków stowarzyszenia oraz środków PFRON w ciągu 14 dni od daty zakupu oraz wystawienia faktury.

Szczegółowych informacji o warunkach zamówienia można uzyskać pod w/w adresem lub telefonicznie- (086) 219-29-80; 0660 459 602.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę