Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Kradzieże na cmentarzu w Wiźnie.

Złodzieje zdemontowali 15 stalowych krzyży z pomników na cmentarzu w Wiźnie. Zostały one najprawdopodobniej sprzedane jako złom. Do kradzieży doszło w nocy z soboty na niedzielę. Ale została ona zauważona dopiero wczoraj wieczorem mówi proboszcz parafii w Wiźnie ks.Kazimierz Kłosek. "Naliczyliśmy 15 skradzionych krzyży. Jest nam bardzo przykro, że do takich rzeczy dochodzi w naszej parafii" Osoby, którym okradziono groby bliskich bardzo to przeżyły. "Mama przyszła zapłakana i powiedziała, że nie ma krzyża na grobie.

Tylko w naszej alejce zniknęło 6 krzyży" mówi jeden z mieszkańców Wizny. Wiele starszych osób, z którymi rozmawialiśmy nie rozumie jak można okraść cmentarz. Młodsi domyślają się co stało się ze skradzionymi krzyżami. "Pewnie zostały już sprzedane jako złom, albo odzyskane dla kogoś, kto robi pomniki" Kradzieże metalowych przedmiotów mogą się nasilać twierdzą policjanci. Sprzyjają temu rosnące ceny stali i podejście prowadzących punkty skupu. Bardzo często nie przejmują się oni pochodzeniem kupowanego złomu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę