Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Remont stadionu opóźniony

W poniedziałek miał się rozpocząć remont łomżyńskiego stadionu, ale się nie rozpoczął. „Zielona Architektura” warszawska firma, która zgodnie z podpisaną umowa 7 sierpnia miał zacząć modernizować stadion na razie nic nie robi. Jak tłumaczy przedstawiciel firmy Marek Dutkiewicz prace na murawie boiska odłożone zostały do początku września by umożliwić rozegranie ŁKS-owi kilku drugoligowych spotkań.

O zgodę na rozgrywanie meczów w Łomży działacze łomżyńskiego klubu zabiegają w PZPN-ie.

- Wieczorem na stadionie w Łomży ma pojawić się przedstawiciel PZPN-u, który sporządzi raport – od tego raportu zależeć będzie czy będziemy mogli rozegrać tu dwa spotkania – mówi prezes ŁKS-u Stanisław Kaseja.

Chodzi o mecze ŁKS Łomża - Zagłębie Sosnowiec - 12 sierpnia i ŁKS Łomża - Piast Gliwice - 28 sierpnia. Jeśli PZPN dopuściłby warunkowo łomżyński stadion na oba mecze mogłoby wejść po 950 kibiców. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę