Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodz z www.radionadzieja.pl

Łomża: Prezydent wspomoże ŁKS.

Taką deklarację usłyszały dziś rano władze klubu podczas spotkania z prezydentem Łomży Jerzym Brzeźińskim.To bardzo dobra wiadomości mówił po tym spotkaniu na antenie Radia Nadzieja prezes klubu Stanisław Kaseja. Pieniądze te pozwolą na dalszą gre w II lidzie. Jak zadeklarował prezydent Jerzy Brzeźiński klub otrzyma pieniądze w ciągu najbliższych trzech miesięcy w ramach promocji miasta

Prezes Kaseja teraz liczy na sponsorów i przyjaciół klubu którzy pomogą uregulować aktualne zobowiązania klubu w stosunku do ZUS - 55 tys, oraz należności bierzące , wobec Skarbu Państwa jest to dług około 19 tyś.Wciąż jednak są problemy z dokumentacją wcześniejszej działalności dotyczącą klubu. Tej w dalszym ciągu nie przedstawił w pełni poprzedni zarząd i sprawę bada łomżyńska prokuratura.

Kaseja optymistycznie mówi jest spore zainteresowanie wsparciem II ligowego klubu. Pomoc zadeklarowali m.in Handlowcy z Łomży, Stowarzyszenie Brata Alberta oraz Związek Emerytów Polskich.

Pieniądze to jedno, zawodnicy drugie. Kadra jest skompletowana i trener Czesław Jakołcewicz prowadzi zajęcia sam bez trenera bramkarzy. Drugi trener powinien być z naszego łomżyńskiego podwórka twierdzi prezes Kaseja dlatego tu będziemy go szukali powiedział. Klub rozegra najbliższy mecz z Zagłębiem Sosnowiec w Mławie.

Jak dowiedziało się Radio Nadzieja, Tadeusz Wałkuski - radny miasta Łomża zasiadający we władzach klubu ŁKS , dziś rano zrezygnował z funkcji członka zarządu tego klubu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę