Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
źródło: www.radio.bialystok.pl

Mieszkaniec Łomży, który zamordował konkubenta swojej matki, zbrodnią usiłował obciążyć swoją żonę.

Prokurator skierował własnie do sądu akt oskarżenia przeciwko 40-letniemu mężczyźnie. Sprawa znalazła swój dramatyczny finał w październiku zeszłego roku. To właśnie wtedy Krzysztof W. w towarzystwie małżonki i malutkich dzieci odwiedził matkę w jej mieszkaniu przy Senatorskiej. Do zastawionego alkoholem stołu usiedli wspólnie z konkubentem matki, Wiesławem D. Między mężczyznami wywiązał się ostry spór na tle rodzinnym. Kiedy zdenerwowana żona Krzysztofa W. zabrała dzieci i wybiegła z mieszkania, wówczas ten przy pomocy potłuczonych butelek poranił starszego od siebie mężczyznę, po czym jeszcze użył noża.

Lekarz, który przyjechał erką, mógł już tylko stwierdzić zgon. Po zatrzymaniu odpowiedzialnością za zabójstwo usiłował obarczyć swoją żonę. Na szczęście miała ona swoich obrońców wśród świadków i prowadzących specjalistyczne badania ekspertów. Krzysztof W. został aresztowany. Może resztę życia spędzić za kratkami, ale o tym decydować będzie sąd. Termin rozpoczęcia procesu nie został jeszcze ustalony.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę