Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Polimex Mostostal Warszawa zbuduje fabrykę dla grajewskiego Pfleiderera

Ponad 89 mln zł zapłaci grajewski Pfleiderer warszawskiej firmie Polimex Mostostal za wybudowanie nowego zakładu produkującego cienkie płyty drewnopochodne MDF. Właśnie została podpisana umowa na budowę w Grajewie nowej fabryki. Cała inwestycja ma pochłonąć około 330 mln zł.


Zgodnie z umową Pfleiderer MDF Sp. z o.o. za wykonane prace budowlane zapłaci Polimex Mostostal SA w Warszawie wynagrodzenie ryczałtowe w wysokości 89.100.000 zł, powiększone o wynagrodzenie obliczane na podstawie stawek jednostkowych należne za część robót rozliczanych w oparciu o stawki jednostkowe oraz powiększone o wynagrodzenie za roboty dodatkowe.

Planowany termin uruchomienia produkcji w fabryce Grajewa to II kw. 2007 r. Zakład będzie zlokalizowany w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Grajewo, którą utworzono w sierpniu ubiegłego roku ze względu na tę właśnie inwestycję. Grajewska strefa jest częścią Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Szacuje się, że w nowej fabryce ma być zatrudnionych około 100 osób. Do tego powstanie także około dwustu nowych miejsc pracy w jej otoczeniu i w zakładach kooperujących.


210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę