Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Pracowity lipiec dla strażaków

90 pożarów i niemal 60 innych zdarzeń – tzw. miejscowych zagrożeń odnotowali łomżyńscy strażacy w lipcu. Miniony miesiąc był jednym z trzech, najbardziej pracowitych w jednostkach Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Równie często jak w lipcu remizę przy ul. Sikorskiego wozy bojowe strażaków opuszczały w lutym i kwietniu. Przy czym w lutym w statystyce strażackiej dominowały miejscowe zagrożenia – było ich niemal 140 wobec zaledwie 16 pożarów, a w kwietniu proporcje się odwróciły – pożarów było niemal 130.
Ze strażackich statystyk wynika, że najwięcej zarówno pożarów jak i miejscowych zagrożeń odnotowywanych jest na terenie Łomży i w najbliższej okolicy. Niemal 3/4 wszystkich wezwań pochodzi z miasta Łomży, gminy wiejskiej Łomża i Piątnicy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę