Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Łomży w hołdzie żołnierzom Powstania Warszawskiego

Główne zdjęcie
fot. um.lomza.pl

W samo południe w mieście rozległy się syreny alarmowe. Wielu łomżan przystawało w zadumie, podobnie reagowali niektórzy kierowcy samochodów. Prezydent Jerzy Brzeziński w asyście wojska i harcerzy złożył kwiaty przy pomniku żołnierzy Armii Krajowej.

Wieczorem bohaterów Powstania Warszawskiego uczczą dziś także harcerze. Spotkają się na uroczystym Wspomnieniu przed pomnikiem Harcerek i Harcerzy Ziemi Łomżyńskiej Poległym o Wolność Ojczyzny. Na Skwer Leona Kaliwody zapraszają wszystkich mieszkańców miasta. Punktualnie o 20.00 pod pomnikiem złożone zostaną kwiaty, a harcerze - weterani odspiewają piosenki powstańcze, m.in. Marsz Mokotowa.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę