Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Stadionem zajmą się specjaliści

W czwartek, po kilkudniowych negocjacjach, została podpisana umowa z firmą „Zielona Architektura” z Warszawy na wykonanie pierwszego etapu długo wyczekiwanej modernizacji stadionu miejskiego w Łomży – podało w oficjalnym komunikacie biuro prasowe ratusza. Remont ma się rozpocząć 7 sierpnia i zakończyć 30 października.

Przypomnijmy, że ze względu na błędy formalne w złożonych ofertach dwa razy unieważniane były przetargi na powyższą modernizację. Teraz zgodnie z prawem o zamówieniach publicznych Urząd Miejski mógł udzielić zamówienia na wykonanie tej inwestycji z tzw. „wolnej ręki” bez konieczności ogłaszania przetargów i zachowanie wszelkich związanych z tym terminów.

Do rozmów wybrano warszawską firmę „Zielona Architektura”, które wykonywało m.in. boisko Klubu Sportowego Wisła Płock, i obiekty Klubu Sportowego Wisła Kraków.

W ramach modernizacji stadionu wykonane zostaną: płyta główna wraz z odwodnieniem i nawodnieniem oraz podbudowa pod ośmiotorową bieżnię. Ponadto rozebrane i wykonane zostaną trybuna boczna, ogrodzenie płyty głównej oraz przebudowane zostanie zasilanie energetyczne obiektów stadionu. Z godnie z umową rozpoczęcie robót planowane jest na 7 sierpnia, natomiast ich zakończenie na 30 października 2006 roku. Koszt inwestycji wynosi prawie 3 miliony złotych.


200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę