Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Boisko czy pastwisko?

Po dwóch i pół miesiącach do wykonania treningowe boisko ŁKS-u wygląda gorzej niż pastwisko. Wśród kępek trawy rośnie oset, komosa, koniczyna... Teraz już nie tylko piłkarze i trener twierdzą, że tu nie da rady grać w piłkę.

To miało być treningowe boisko ŁKS-u na wypadek gdyby ekipy budowlańców zabrały się wreszcie za remont stadion. Dyskusja pomiędzy władzami miasta a (starym) zarządem ŁKS-u o tym jak powinno się zrobić to boisko, aby można było na nim grać w piłkę, trwała przez kilka miesięcy wywołując prawdziwą burzę. Ostatecznie w połowie maja teren został wyrównany i gdy na łomżyński stadion przyjechała Sejmowa Komisja Sportu po drugiej stronie ulicy Zjazd ekipa z MPGKiM-u gorączkowo zgrabiała śmieci i szykowała się do zasiania trawy. „Po dwóch koszeniach” – jak twierdzili wówczas przedstawiciele ratusza piłkarze ŁKS-u mieli zacząć tu trenować. Minęło dwa i pół miesiąca i dziś boisko to w dalszym ciągu nie nadaje się do gry... i z tą nawierzchnią nigdy nie będzie się do niej nadawało.


210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto: wśród kępek trawy leżą szkła
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę