Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie wchodzić do lasu!

Od dwóch tygodni nie można wchodzić do lasów w szesnastu podlaskich nadleśnictwach. Długotrwała susza sprawiła, że w lasach dramatycznie wzrosło zagrożenie pożarowe. Wilgotność ściółki leśnej spadła poniżej 10 procent - to mniej niż w przysłowiowym pieprzu.

Zakazy wstępu do lasu obowiązują do odwołania w nadleśnictwach: Łomża, Ełk, Nowogród, Rajgród, Głęboki Bród, Szczebra, Pomorze, Augustów, Suwałki, Pisz, Bielsk, Nurzec, Giżycko, Drygały, Żednia, Borki. W pozostałych lasach obowiązuje, trzeci – najwyższy stopień zagrożenia pożarowego. Lasy objęte zakazem są oznakowane tablicami informacyjnymi. Za złamanie zakazu grozi grzywna.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę