Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Młodzi łomżyńscy sportowcy w walce o medale

Przez dwa dni kilkunastu łomżyńskich sportowców bedzie rywalizowało podczas rozgrywnej w Łodzi Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Młodzi lekkoatleci liczą na medale. - Liczymy na zajęcie około dziesięciu miejsc na podium - ocenia dla Gazety Wyborczej Tomasz Dąbrowski z Podlaskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Wsród potenmcjalnych medalistów wymienia się kilkoro łomżan.

„(...)- Myślę, że jesteśmy optymalnie przygotowani, treningi były dość ciężkie, ale teraz to powinno zaprocentować - uważa Jan Kotowski, trener z Narwi Łomża.

Pierwszego dnia zmagań zostaną bowiem rozegrane finały na 100 metrów, w których olbrzymią szansę na medal ma Artur Żaczek z Narwi. Na podium może również wskoczyć w biegu na dystansie dwa razy dłuższym.
- Jego medale na tych dwóch dystansach są praktycznie pewne - stwierdza Kotowski. - Oczywiście na podium powinna znaleźć się też inna moja podopieczna, Marzena Banach w skoku w dal, która trenuje w kadrze Polski juniorów. Poza tym liczę też na dobry występ sztafet Narwi 4 x 100 m, zarówno dziewcząt, jak i mężczyzn.
Miejsca na podium powinni też zająć dwaj biegacze Prefbetu Śniadowo: Arkadiusz Wojno i Daniel Chyliński. Pierwszy na dystansie 400, a drugi 800 m. (...)”


więcej: Gazeta Wyborcza: Młodzi lekkoatleci startują w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę