Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Ruszyła akcja poboru krwi w ambulansie.

Specjalny pojazd, w którym można oddawać krew, kursuje po miastach byłego województwa łomżyńskiego. Dziś był w Czyżewie. Czekał na mieszkańców na rynku tego miasta do południa. - Szczególnie zależy nam na tym, żeby dotrzeć do miejscowości, w których nie ma punktów krwiodawstwa, bo ludziom trudno dojechać jest do Łomży - mówi kierownik oddziału w Łomży Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Anna Ogrodnik-Wycik.

Do soboty ambulans odwiedzi kilka miast byłego województwa łomżyńskiego.

25 lipca – Kolno, ul. Milewskiego, godz. 8.30 – 12.00
26 lipca – Ciechanowiec, Stary Rynek, godz. 9.00-12.00
27 lipca – Grajewo, Pl. Niepodległości, godz. 8.30 – 12.00
28 lipca – Zambrów, przy stadionie Olimpia, godz. 8.30 – 12.00
29 lipca – Łomża, Stary Rynek, godz. 9.30 – 14.00

Łomżyńskie centrum krwiodawstwa zachęca do udziału w letniej akcji ambulansu. To właśnie latem krwi brakuje najbardziej. Zapasy cennego płynu są już na wyczerpaniu. Potrzebne są zwłaszcza grupy krwi A Rh + i grupy Rh ujemne.

A od poniedziałku do piątku krew można oddawać w siedzibie Centrum Krwiodawstwa w Szpitalu Wojewódzkim Łomży. Warto podkreślić, że krew, którą oddają dawcy w Łomży, trafia także do pacjentów szpitali w Kolnie, Grajewie, Zambrowie, Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę