Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Most w Morgownikach do zamknięcia

Od piątku Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku całkowicie zamyka most na rzecze Pisie w Morgownikach. Przyczyną zamknięcia most jest jego fatalny stan. Potwierdziły to ostatnie badania - mówią pracownicy Podlaskiego Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku.

Most w Morgownikach to przeprawa przez Pisę w  ciągu drogi wojewódzkiej nr 648 prowadzącej z Miastkowa przez Nowogród – Morgowniki – Korzeniste do Stawisk. To także swoista obwodnica Łomży w ciągu drogi krajowej nr 61.  Mimo stających przy moście ograniczeń w ruchu dla  samochodów ciężkich nawet one czasami przez ten most przejeżdżały niszcząc jego drewnianą nawierzchnię.

Prawdopodobnie remont mostu zacznie się w przyszłym roku. Do czasu jego ukończenia przeprawa będzie zamknięta nawet dla ruchu lokalnego.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę