Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Zambrów Show!

Pokazy ekstremalnej jazdy motocyklowej, wystawy aut wiodących marek na świecie oraz udział zespołów z pierwszych miejsc list przebojów w kraju – to atrakcje niedzielnego festynu Zambrów Show. Festyn z udziałem jednego z najlepszych freestyle-owców na świecie, Czecha Petera Kuchty odbędzie się w Zambrowie.

Freestyle - to jedna z najbardziej niebezpiecznych dyscyplin sportu polegająca na wykonywaniu ewolucji powietrznych na motorze – tłumaczy jeden z organizatorów, wydarzenia Cezary Laskowski. Grupa Kuchty uważana jest za jedną z najlepszych na świecie, w tym ekstremalnym sporcie. To jednak nie jedyni mistrzowie, którzy wezmą udział w festynie. Na scenie stworzonego przy zambrowskiej pływalni amfiteatru wystąpi też łomżyńska grupa tańca break dance. Zespół Crazy Twisting Grup z Miejskiego Domu Kultury - to aktualni mistrzowie świata w tej dziedzinie. Organizatorzy zambrowskiego show pomyśleli tez o pasjonatach motoryzacji w wymiarze czterokołowym. Wiodące marki na rynku samochodowym wystawią około 20 nowych modeli dwuśladów. Na zakończenie imprezy, która rozpocznie się w niedzielne południe, wystąpi Norbi i zespół Big Day. Zabawę przy Pływalni Miejskiej w Zambrowie zakończy pokaz ogni sztucznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę