Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wojewoda złoży dymisję

Wojewoda podlaski Jan Dobrzyński i jego zastępca Jarosław Schabieński podadzą się dziś do dymisji - dowiedzieliśmy się w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku. Tak wynika z ustawy o Radzie Ministrów - wyjaśnia rzecznik wojewody Lidia Stupak. Z chwilą podania się do dymisji premiera i jego gabinetu, dymisję składają również wojewodowie.

Na razie jednak Jan Dobrzyński i Jarosław Schabieński pozostaną na swoich stanowiskach. Nowy premier ma teraz 3 miesiące na zmiany - w tym czasie może zadecydować, że nasi urzędnicy pozostaną na swoich stanowiskach bądź też przyjąć dymisję i powołać nowego wojewodę podlaskiego i jego zastępcę.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę