Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Ruszył Phare 2002

Małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu mogą ubiegać się o dotacje z programu Fahre 2002. Od kilku dni można składać wnioski w tej sprawie do łomżyńskiego oddziału Podlaskiego Fundacji Rozwoju Regionalnego. Ci przedsiębiorcy, którzy interesowali się sprawą poprzednich edycji znają już procedury a te nie uległy zmianie. Jak mówi Rafał Chmielewski z Fundacji, różnica głównie polega na wysokości dofinansowania. Teraz na niektóre inwestycji można uzyskać nawet 50% zwrotu kosztów realizacji. Wcześniej było to ok. 25%.

Tak jak i poprzednio, tak i teraz pieniądze mogą pomóc w różnego typu działalności.
Fundusze z programu Fahre 2002 pomagają również w poprawie bezpieczeństwa pracy. Przygotowany został również specjalnych program, dzięki któremu przedsiębiorca będzie mógł udoskonalić swój warsztat techniki biurowej.
Po tych terminach eksperci zajmą się opracowywaniem wniosków. Przypominamy, że wnioski można składać już teraz. Niedawno zakończyła się wcześniejsza edycja programu, Fahre 2001. do małych i średnich przedsiębiorców z tego programu trafiło kilkadziesiąt tysięcy Euro.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę