Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Carlsberg Łomża?

- Do końca lipca duński Carlsberg przeprowadza badanie Browaru Łomża. Z naszych informacji wynika, że oferuje nie mniej niż 125 mln zł za 100 proc. akcji spółki zależnej Pepeesu – pisze Gazeta Giełdy Parkiet. Zgodnie z jej informacjami zainteresowany łomżyńskim browarem jest także Royal Unibrew.

Jak pisze Parkiet w najbliższych miesiącach prawdopodobnie powinno wyjaśnić się, w jaki sposób Browar Łomża, w 100 proc. należący do giełdowego Pepeesu, trafi do inwestora branżowego.
Parkiet podejrzewa, że „Pepees dał wyłączność Carlsbergowi na badanie stanu, w jakim znajduje się Browar Łomża”. Gazeta podkreśla jednak, że „nikt nie zabroni Unibrew ogłosić wezwania na akcje giełdowej firmy. Po ewentualnym skupieniu walorów Royal Unibrew sprzedałby część Pepeesu produkującą skrobię. Unibrew rozważa akwizycje. Po takiej transakcji Unibrew miałby w Polsce browary: Strzelec, Brok i Łomża oraz blisko 49-proc. pakiet w lubelskiej Perle”.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę