Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Gang samochodowy stanie przed sądem.

"Około 150 włamań do samochodów oraz innych kradzieży dopuścili się członkowie 5-osobowego gangu działającego w województwie podlaskim oraz warmińsko-mazurskim" - twierdzi prokuratura. Dziś skierowała przeciwko nim akt oskarżenia do sądu. W sumie oskarżyła 12 osób, także tych, którzy kupowali lub pomagali sprzedawać kradzione przedmioty. Oskarżeni działali m.in. w Białymstoku, Choroszczy, Bielsku Podlaskim, Łapach, Łomży, Grajewie, Giżycku, Ełku, Augustowie i Kolnie.

W samochodach wybijali szybę i tak dostawali się do środka. Zabierali głównie radia, ale też inne cenne przedmioty. Ukradli też kilka motocykli. W tym celu, udając że chcą kupić motor, umawiali się z właścicielem na jazdę próbną i z takiej przejażdżki już nie wracali. Na trop przestępców policja wpadła przypadkowo, podczas rutynowej kontroli drogowej. Zatrzymano dwie osoby, które jechały motocyklem - jak się okazało pochodzącym z kradieży. Cztery osoby oskarżone o najlżejsze przestępstwa chcą dobrowolnie poddać się karze. Prokuratura wnioskuje o kary więzienia w zawieszeniu, grzywnę i dozór kuratora. Ponieważ główni oskarżeni z przestępstw uczynili sobie stałe źródło dochodu - grozi im nawet do 15 lat więzienia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę