Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 04 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Licea bardziej popularne niz technika

Przepełnione licea ogólnokształcące, wolne miejsca w technikach i zasadniczych szkołach zawodowych. Szkoły ponadgimnazjalne wywiesiły wstępne listy osób przyjętych. Wszystkie miejsca zajęte są m.in. w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Dostali się tu absolwenci gimnazjów, którzy z egzaminu gimnazjalnego i za świadectwo otrzymali od 200 do minimalnie 131 punktów. W tych kryteriach zmieściło się 180 osób.

Abiturienci, którzy nie dostali się do wymarzonej szkoły, mają jeszcze szansę na naukę w innych placówkach w Łomży. Wolne miejsca posiada Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 i Zespół Szkół Drzewnych nr 9.
Uczniów przyjmuje jeszcze m.in. Zespół Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5. Tu wolne miejsca są w technikum i zasadniczej szkole zawodowej. Podobnie w w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4. Do poniedziałku uczniowie muszą donieść do wybranych przez siebie szkół oryginały świadectw – co będzie jednocześnie deklaracją dalszej nauki w danej szkole. We wtorek do godz. 15-00 szkoły ponagimnazjalne wywieszą ostateczne listy przyjętych i informacje o wolnych miejscach.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę