Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Prezes grajewskiego Pfleiderera wyróżniony w konkursie Menadżer Roku

Paweł Wyrzykowski prezes Pfleiderer Grajewo SA jest jednym z najlepszych polskich menadżerów. Jako jeden z sześciu został uhonorowany przez Stowarzyszenie Menadżerów w Polsce w konkursie „Menadżer Roku 2005”.

Konkurs odbył sie po raz 10. Jego celem jest promowanie polskiej kadry zarządzającej i jej osiągnięć. Jury konkursu pod przewodnictwem prof. Witolda Orłowskiego brało pod uwagę: kwalifikacje, przebieg kariery i osiągnięcia zgłoszonych do konkursu menadżerów, a także m.in. wyniki ekonomiczne i dynamikę rozwoju prowadzonych przez nich firm.

„Menadżerem Roku 2005” został Paweł Olechnowicz - prezes Grupy Lotos SA.

Paweł Wyrzykowski prezesa Pfleiderer Grajewo SA zdobył specjalne wyróżnienie „za awans polskiej firmy - dostawcy materiałów dla branży meblarskiej - w ramach światowego koncernu”.

Finalistami konkursu zostali ponadto: prezes Maspex Wadowice Krzysztof Pawiński, prezes ComputerLand SA Tomasz Sielicki, prezes Polskiej Grupy Farmaceutycznej SA Jacek Szwajcowski i prezesa Bioton SA Adam Wilczęga.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę