Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Mlekpol przed Mlekovitą

Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa jest najwyżej notowaną mleczarnią na liście TOP 50 Producentów FMCG w Polsce w 2005 roku. Grajewska mleczarnia wyprzedziła SM Mlekovita Wysokie Mazowieckie, która uplasowała się na 15. pozycji rankingu.

Ranking TOP 50 Producentów przygotował po raz trzeci dwutygodnik „Detal Dzisiaj”.  Lista powstała w oparciu o ankiety, które wypełniały największe firmy. O pozycji w rankingu decydowały głównie przychody ze sprzedaży w 2005 roku. Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL z Grajewa uplasowała się w rankingu na 14 pozycji – najwyżej spośród wszystkich mleczarni.  Kolejne miejsce zajęła Mlekovita, a  dopiero trzecią mleczarnia na miejscu 23 jest francuski Danone.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę