Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Coraz więcej płetwonurków

Kolejnych siedmiu łomżan z sukcesem przeszło chrzest morski i od niedzieli są oni pełnoprawnymi płetwonurkami. W weekend w Bazie NURTUR w Warchałach na jeziorze Świętajno odbył się ostatni etap szkolenia na stopień płetwonurka P1 KDP/CMAS - Światowej Konfederacji Działalności Podwodnej. Kurs zorganizowała Akademia Nurkowania Nurkowej Polski przy wsparciu Łomżyńskiego Klubu Płetwonurków „Podwodny Jeleń”.

chrzest morski Kuby
chrzest morski Kuby
Kurs obejmował naukę nurkowania prowadzoną w łomżyńskim basenie, wykłady oraz kurs na wodach otwartych. Jezioro Świętajno wzbudziło zachwyt uczestników kursu. Krystalicznie przejrzysta woda jeziora pozwalała łomżanom na obserwowanie pod wodą ryb z odległości nawet 7 - 8 metrów. Na dnie jeziora czekały również zatopione niespodzianki - na głębokości 16 - 20 metrów kursanci odwiedzili wrak samochodu oraz jachtu żaglowego.

Ostatniego dnia kursu odbył się chrzest morski oraz uroczyste wręczenie certyfikatów. Jak podkreśla Adam Siwek prezes „Podwodnego Jelenia” kurs ukończyło sześć osób pełnoletnich oraz dziesięcioletni Kuba który uzyskał Stopień Brązowego Płetwonurka Młodzieżowego.

Więcej informacji o nurkowaniu i Łomżyńskim Klubie Płetwonurków „Podwodny Jeleń” na na stronie www.podwodnyjelen.prv.pl 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę