Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Grygo w Łomży najszybszy

Paweł Grygo z Łomżyńskiego Klubu Biegowego wygrał rozgrywany pod patronatem Prezydenta Miasta Łomży XXVII bieg z cyklu Łomżyńska Dziesiątka. Na pokonanie trasy o długości 10 km. Paweł Grygo potrzebował niewiele ponad 34 minut. Ogólnie bardzo ciężką trasę z powodu wysokiej temperatury ukończyło 85 zawodników i zawodniczek z Polski i zagranicy.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii OPEN okazał się Paweł Grygo z Łomżyńskiego Klubu Biegowego, natomiast wśród pań wygrała Zagoruyko Anna z Ukrainy, wśród mężczyzn z zagranicy najlepszym okazał się zawodnik z Mołdawi Doroftei Dumitru.

W biegach szkolnych wzięło udział ponad 200 zawodników z czego ponad połowa była zawodnikami z innych miast. Rozegrano 10 biegów w różnych kategoriach wiekowych i na skróconych dystansach z powodu wysokiej temperatury.

więcej informacji na stronie http://www.republika.pl/kblomza/  


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę