Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@

Sprawdzili i już wiedzą...

Karol Kołakowski w grupie licealistów i Michał Gawkowski w grupie gimnazjalistów najlepiej w Łomży i regionie znają angielski. Po raz drugi szkoła języków obcych British School i MDK-DŚT zorganizowali konkursy „Check your english”. Swój angielski sprawdzało ponad 200 osób...


Do konkursu przystąpiło 202 uczniów szkół gimnazjalnych i liceów z Łomży, Piątnicy, Kolna oraz Zambrowa. W pierwszym etapie konkursu uczestnicy musieli rozwiązać specjalny test gramatyczno-lekskalny o podwyższonym poziomie trudności czyli przekraczający program nauczania gimnazjum oraz liceum. Do etapu II zakwalifikowało się po 8 osób z każdej grupy wiekowej.
Drugi etap konkursu polegał na przedstawieniu 10 minutowej prezentacji w języku angielskim jednego z zaproponowanych przez organizatorów tematów. Komisja ocenia prezentację pod względem zgodności z tematem, poprawności użytych struktur, bogactwa słownictwa oraz płynności wypowiedzi.
Wszystkich oceniało specjalne jury, które uznało, że  w grupie licealistów najlepiej językiem angielskim włada Karol Kołakowski, a wśród gimnazjalistów Michał Gawkowski.
W nagrodę otrzymali oni monitory LCD 15’, semestr nauki w British School, słowniki i podręczniki do nauki języka angielskiego.

zobacz: Protokół z II Otwartego Konkursu Języka Angielskiego

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę