Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radionadzieja.pl

Jeszcze dłuższe wakacje

Dziś pierwszy dzień wakacji. I od razu dobra informacja dla uczniów. Wakacje będą dłuższe. W tym roku maj one trwać równe 70 dni. Tak zdecydował Minister edukacji Roman Giertych Minister edukacji Roman Giertych zdecydował, że rok szkolny zacznie się dopiero 4, a nie tradycyjnie 1 września.

O tym, że nowy rok szkolny rozpocznie się w poniedziałek 4 września poinformował w sobotę w Białymstoku wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski.
Powiedział, że podjęta została już decyzja w tej sprawie, a do formalnego ogłoszenia tej daty potrzebne jest jedynie przygotowanie przez prawników resortu stosownego rozporządzenia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę