Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Są zarzuty w sprawie hipermarketu w Łomży

Prokuratura Apelacyjna w Lublinie postawiła zarzuty dwóm osobom, zatrzymanym wczoraj w sprawie nieprawidłowości przy planowanej w Łomży budowie supermarketu. Jedna z zatrzymanych osób to przedstawiciel firmy Echo Development z Kielc, która zabiega o budowę sklepu. Druga to naczelnik Wydziału Urbanistyki Urzędu Miejskiego w Łomży. Potwierdziły się nieoficjalne informacje o wręczeniu łapówki przez przedstawiciela kieleckiej spółki.

Jak powiedziała Radiu Białystok rzecznik lubelskiej Prokuratury Ewa Piotrowska, zatrzymany wczoraj w Kielcach przedstawiciel firmy Echo Development otrzymał zarzut wręczenia korzysci majątkowej. Marek P. w zamian za przychylność łomżyńskiego urzędnika w wydaniu decyzji administracyjnej, od której zależała budowa hipermarketu w Łomży - miał mu wręczyć 10 tysięcy złotych. Andrzej Z. z Łomży dostał zarzut przyjęcia tych pieniędzy. Prokuratura skierowała do sądu w Lublinie wnioski o tymczasowy areszt obu zatrzymanych mężczyzn.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę