Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Koniec roku szkolnego...

Główne zdjęcie
Ryszard Żbikowski

Ponad 12 tysięcy dzieci i młodzieży z Łomży kończy rok szkolny. Rano we wszystkich szkołach w mieście odbyły się uroczyste apele na których podsumowano osiągnięcia minionych 10 miesięcy nauki. Nasz reporter był w szkole podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży. To jedna z najlepszych tego typu placówek w mieście i województwie podlaskim. Potwierdzeniem tego mogą być wyniki sprawdziany szóstoklasistów, który tu wypadł najlepiej w Łomży i duże lepiej niż średnia wojewódzka i krajowa. Średnio co trzeci uczeń tej szkoły na zakończenie roku szkolnego otrzymał wyróżnienie – mówił dyrektor szkoły Ryszard Żbikowski

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w „siódemce” była także pożegnaniem po 24 latach pracy dyrektora szkoły Ryszarda Żbikowskiego i po 18 latach jego zastępcy Ewy Szymanowskiej – Nowak.

Podziękowania dla odchodzących składali uczniowie i ich rodzice, nauczyciele, przedstawiciele związków zawodowych i kuratorium oświat. Ze specjalnymi podziękowaniami od prezydenta Łomży Jerzego Brzezińskiego do siódemki” przybył wiceprezydent Krzysztof Choiński. Podkreślał on, że ta szkoła jest wyjątkowa. - Często pytają mnie rodzice do której szkoły mają posłać swoje dzieci. I często pada odpowiedź, że do „siódemki”. Ta szkoła jest wyjątkowa. Wyróżnia się pod względem edukacyjnym o czym świadczą wyniki choćby egzaminu szóstoklasistów, ale także stawia na sport który kształci postawę i na wychowanie(...)”


Wiceprezydent podziękował dyrekcji szkoły za wieloletnią pracę, której efektem jest dzisiejszy poziom i prestiż „siódemki”. Uczniom szkoły życzył zaś dobrego wypoczynku podczas wakacji. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę