środa, 13 listopada 2019 napisz DONOS@

Komunikat końcowy IV turnieju szachowego

Z CYKLU V EDYCJI ŁOMŻYŃSKIEJ LiGI szkolnej o puchar prezydenta miasta łomży. Łomża 08.05.2004r.

Turniej rozegrano 08.05.2004r. w I LO w Łomży ul. Bernatowicza 4. W zawodach uczestniczyło 79 zawodników z 24 szkół, rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych: D-20 (dziewczęta do 20 lat), D-15 (dziewczęta do 15 lat), D-12 (dziewczęta do 12 lat), D-10 (dziewczęta do 10 lat), C-20 (chłopcy do 20 lat), C-15 (chłopcy do 15 lat), C-12 (chłopcy do 12 lat) i C-10 (chłopcy do 10 lat). Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali upominki ufundowane przez UKS ŻAK przy ZS Ogólnokształcących Nr 1 w Łomży. Wyróżnieni zostali także najmłodsi uczestnicy turnieju: 7- letnia Joanna Filipkowska ze Szczuczyna i 7-letni Piotr Śliwowski z Dąbrówki Kościelnej.
Prowadzono również klasyfikację drużynową szkół, do której zaliczano punkty zdobyte przez trzech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Przy równej ilości punktów o miejscu szkoły decydował wyżej sklasyfikowany zawodnik. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (3 rundy po 10 min i 6 rund po 15 min dla zawodnika).
W poszczególnych kategoriach medalowe miejsca zajęli:

Dziewczęta do 20 lat:
1. Kinga Lewiarz - 5,0 pkt. - III LO Łomża
2. Anna Wojdyła - 5,0 pkt. - PG 4 Łomża
3. Ewelina Misiukanis - 5,0 pkt. - ZS Ekonomicznych


Dziewczęta do 15 lat:
1. Martyna Filipkowska - 5,0 pkt. - PG Szczuczyn
2. Anna Żebrowska - 5,0 pkt. - PG Śniadowo
3. Karolina Sowa - 3,0 pkt. - PG Piątnica


Dziewczęta do 12 lat:
1. Olga Filipkowska - 6,0 pkt. - SP Szczuczyn
1. Fira Idrysli - 4,5 pkt. - SP nr 9 Łomża
2. Iwona Śliwowska - 4,0 pkt. - SP Dąbrówka Kośc.


Dziewczęta do 10 lat:
1. Adela Lewiarz - 6,0 pkt. - SP Piątnica
2. Małgorzata Jaworowska - 4,0 pkt. - SP Szczuczyn
3. Paulina Jurzak - 3,5 pkt. - SP nr 10 Ostrołęka


Chłopcy do 20 lat:
1. Rafał Pluszczewicz - 7,5 pkt. - PG nr 6 Białystok
2. Kamil Juszkowski - 7,0 pkt. - IV LO Łomża
3. Arkadiusz Gadomski - 7,0 pkt. - ZS Ekonomicznych


Chłopcy do 15 lat:
1. Piotr Lewiarz - 7,5 pkt. - PG Piątnica
2. Bartosz Lewiarz - 6,5 pkt. - SP Piątnica
3. Tomasz Komarowski - 6,0 pkt. - SP nr 9 Łomża


Chłopcy do 12 lat:
1. Miłosz Tyl - 6,0 pkt. - SP nr 9 Łomża
2. Piotr Białczak - 6,0 pkt. - SP nr 10 Ostrołęka
3. Norbert Arszułowicz - 6,0 pkt. - SP nr 9 Łomża



Chłopcy do 10 lat:
1. Mateusz Soczyński - 6,0 pkt. - SP nr 10 Ostrołęka
2. Piotr Śliwowski - 5,0 pkt. - SP Dąbrówka Kośc.
3. Paweł Salamoński - 4,5 pkt. - SP nr 7 Łomża



Wyniki drużynowe szkół :

1. ZS Ekonomicznych - 18,0 pkt.
( Arkadiusz Gadomski - 7,0 pkt., Rafał Kryjak - 6,0 pkt. i Ewelina Misiukanis - 5,0 pkt.)

2. SP nr 9 w Łomży - 16,5 pkt.
(Miłosz Tyl - 6,0 pkt., Tomasz Komarowski - 6,0 pkt. i Fira Idrysli - 4,5 pkt.)

3. SP Piątnica - 16,0 pkt.
( Bartosz Lewiarz - 6,5 pkt., Adela Lewiarz - 6,0 pkt. i Michał Sakowski - 3,5 pkt. )

4. III LO w Łomży - 16,0 pkt.
( Robert Skibiński - 5,5 pkt., Damian Lewiarz - 5,5 pkt. i Kinga Lewiarz - 5,0 pkt.)

5. I LO w Łomży - 15,5 pkt.
( Kamil Nowik - 6,0 pkt., Kamil Przestrzelski - 5,5 pkt. i Klaudia Piotrowska - 4,0 pkt.)

6. SP 10 Ostrołęka - 15,5 pkt.
( Piotr Białczak - 6,0 pkt., Mateusz Soczyński - 6,0 pkt. i Paulina Jurzak - 3,5 pkt.)

7. PG Piątnica - 15,0 pkt.
( Piotr Lewiarz - 7,5 pkt., Marcin Bartczak - 4,5 pkt. i Karolina Sowa - 3,0 pkt. )

8. II LO w Łomży - 15,0 pkt.
( Mariusz Sakowski - 7,0 pkt., Łukasz Skrodzki - 4,0 pkt. i Anna Kaszuba - 4,0 pkt.)

9. PG nr 6 w Łomży - 13,0 pkt.
( Paweł Tyl - 7,0 pkt., Adrian Piwko - 6,0 pkt.)

10. SP Szczuczyn - 13,0 pkt.
( Olga Filipkowska - 6,0 pkt., Małgorzata Jaworowska - 4,0 pkt. i Joanna Filipkowska - 3,0 pkt.)

11. SP Dąbrówka Kośc. - 13,0 pkt.
( Piotr Śliwowski - 5,0 pkt., Iwona Śliwowska - 4,0 pkt. i Karolina Szepietowska - 4,0 pkt.)

12. PG w Śniadowie - 13,0 pkt.
( Rafał Żebrowski - 4,5 pkt., Joanna Janiak - 3,5 pkt. i Anna Żebrowska - 5,0 pkt.)

13. IV LO Łomża - 12,0 pkt.
( Kamil Juszkowski - 7,0 pkt., Grzegorz Lasek - 5,0 pkt. )

14. SP nr 7 Łomża - 12,0 pkt.
( Tomasz Świderski - 4,5 pkt., Paweł Salamoński - 4,5 pkt. i Kamila Świderska - 3,0 pkt.)

Sędzia - Sławomir Sobociński, LO - 485

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę