Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Załoga łomżyńskiego PKS będzie tworzyła spółkę pracowniczą

Za taką formą prywatyzacji firmy opowiedziało się ponad 3/4 biorących udział w dzisiejszym referendum. Spośród 237 uprawnionych z prawa głosu skorzystało 221 pracowników, chociaż 6 osób oddało głosy nieważne, a 17 nie wskazało żadnego z wariantów. Pytania były dwa - jedno dotyczyło prywatyzacji poprzez utworzenie spółki pracowniczej, drugie- poprzez komercjalizację, czyli przekształcenie firmy w spółkę Skarbu Państwa.

Większość głosujących uznała, że lepszą formą będzie spółka pracownicza - wskazało na nią prawie 78 procent oddających ważny głos.Teraz pracownicy musza zawiązać spółkę, wystąpić do wojewody z propozycjhą zakupu swojej firmy i wycenić wartość udziałów, która zależeć będzie od wyceny firmy i od liczby chętnych udziałowców tejże spółki.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę