Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 21.06.2006

1. GMAC Commercial Finance oraz Podlaskie Centrum Euro Info zapraszają na bezpłatne seminarium informacyjne zatytuowane:

Faktoring jako alternatywne do kredytu obrotowego narzędzie pozyskiwania środków na bieżącą działalność firmy”

Zaproszenie adresowane jest do właścicieli, członków zarządów oraz kadry menedżerskiej średnich i dużych przedsiębiorstw Podlasia.

Seminarium odbędzie się w dniu 22 czerwca 2006r, w siedzibie Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego przy ul. Starobojarskiej 15 w Białymstoku, o godzinie 11:00; przewidywany czas trwania seminarium – około 3 godzin.

Udział w seminarium jest bezpłatny.

Karta zgłoszenia w biurze Izby.

2. Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych zaprasza na pięciodniowy kurs dla pracodawców zatrudniających lub zamierzających zatrudnić osoby niepełnosprawne:

Organizacja stanowisk, warunków i środowiska pracy pracowników niepełnosprawnych”

Zajęcia poprowadzą doświadczeni eksperci

Szkolenia organizowane są w ramach projektu „Szkolenia w zakresie organizacji stanowisk, warunków i środowiska pracy niepełnosprawnych pracowników” – SPO-RZL Działanie 1.4, schemat A –współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kształcenia Kadr we Wrocławiu przy ul. Sztabowa 100, w godz. 10:00-16:00.

Szczegółowy program szkolenia w biurze Izby.

Serdecznie zapraszamy!

Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę