sobota, 18 stycznia 2020 napisz DONOS@

STUDIO LATA RADIA BIAŁYSTOK 2006 W ŁOMŻY

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego w Białymstoku przy współudziale Radia Białystok zorganizował po raz pierwszy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych w Województwie Podlaskim o zasięgu regionalnym. Jego celem jest prezentacja i promocja twórczości osób niepełnosprawnych oraz przezwyciężenie barier !psychologicznych!.

18 czerwca 2006 r. na scenie łomżyńskiego amfiteatru odbył się występ podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Piątnicy. Przez półgodziny zespół „ARKA” zabawiał zgromadzoną na "muszli" publiczność popisami wolalno-tanecznymi. Największymi oklaskami nagrodzono znany przebój zespołu Łzy - "Narcyz". Po krótkiej przerwie na scenie przy dźwiękach utworów Vangelis pojawił się pochód  grupy teatralnej...
W przeglądzie swój program przedstawili podopieczni Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie „Pomocna Dłoń” przy Domu Pomocy Społecznej w Łomży oraz wspólnie: zespół z WTZ "Bona" i „REGENERATOR” z  Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Łomży. Festyn zakończony został występem gwiazdy wieczoru, którą był zespół "LESZCZE"   

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Grupa teatralna z WTZ Piątnica
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Przedstawiciel Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego
Foto:
Foto: Radość po otrzymaniu nagrody-odtwarzacza DVD
Foto:
Foto: Stoisko z pracami atystycznymi wykonanymi przez uczestników warsztatu w Piątnicy
Foto:
Foto:
Foto: Wokalista z WTZ
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Uczestnicy WTZ Piątnica z opiekunami
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę