Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wertepy na Forcie „Piątnica”

Odcinek specjalny zlokalizowany na Forcie nr III w Piątnicy był najtrudniejszym „oesem” podczas XXVII Amatorski Rajd Samochodów Terenowych WERTEP. Przez dwa dni - w sobotę i niedziele – miłośnicy polnych dróg, kałuż i żwirówek ścigali się po bezdrożach okolic Łomży. W rajdzie wystartowało ponad 30 załóg m.in.: z Warszawy, Białegostoku, Ostrołęki i Łomży.

Jak podkreślają organizatorzy rajd Wertep ma charakter sportowo-turystyczny. Poza pokonywaniem przeszkód uczestnicy mogą także podziwiać piękno „dzikiej” przyrody. Niemniej najwięcej emocji budzą „oesy” czyli odcinki specjalne na których samochody muszą udowodnić, że są terenowe, a kierowcy, że nie straszne im góry, dołki i kałuże... Najbardziej emocjonującym „oesem” na łomżyńskim Wertepie jest ten zlokalizowany na Forcie nr III w Piątnicy. Wały umocnień pocarskiej twierdzy doskonale nadają się do sprawdzania mocy i wytrzymałości samochodów. Ponad kilometrowy odcinek najeżony jest zakrętami, górkami i dołami... w które dla większej zabawy strażacy napełnili wodą...

zobacz też: Na wertepach...


210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Pokrewne (tag): wertep

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę