Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wojewoda unieważnił uchwałę rady miejskiej Łomży w sprawie dbania o zieleń na prywatnych terenach.

Samorząd nie może zmuszać mieszkańców do dbania o zieleń na ich prywatnych terenach- uznał wojewoda podlaski. Wojewoda unieważnił uchwałę rady miejskiej Łomży w tej sprawie. Radni chcieli, by właściciele nieruchomości w mieście mieli obowiązek koszenia trawy na swoich terenach oraz usuwania chwastów i odrostów drzew i krzewów, które mogłyby przeszkadzać sąsiadom. Wojewoda podlaski wyjaśnił radzie, ze obowiązki mieszkańców w tym zakresie reguluje ustawa.

Obejmuje ona przede wszystkim sprawy odpadów komunalnych oraz uprzątania zanieczyszczeń z części nieruchomości służących do użytku publicznego, nie umożliwia jednak narzucania mieszkańcom innych obowiazków. To czy mieszkańcy Łomży zechcą kosić trawę, zwalczać chwasty i przycinać gałęzie na swoich działkach, nadal zależy tylko od ich dobrej woli- uznał wojewoda.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę