Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na wertepach...

Ponad trzydzieści załóg samochodów terenowych ściga się po bezdrożach wokół Łomży. To tu odbywa się XXVII Amatorski Rajd Samochodów Terenowych WERTEP. Impreza – jak podkreślają organizatorzy ma charakter sportowo-turystycznym choć w ciągu dwóch dni rajdu uczestnicy będą musieli pokonać kilkadziesiąt „oesów” czyli odcinków specjalnych na których samochody wykazać się po co zostały zbudowane.

Trasa rajdu zlokalizowana została w malowniczych i atrakcyjnych terenowo rejonach wokół Łomży i Nowogrodu, a także na terenach poligonu Czerwony Bór. To właśnie na ogromnych terenach leśnych w Czerwonym Borze ścigali się w sobotę uczestnicy rajdu. Wszystkie ekipy, które biorą udział w WERTEP-ie rywalizują w jednej, otwartej klasie. To znaczy, że wszystkie samochody muszą pokonać te same przeszkody przygotowane przez organizatorów. Liczy się dokładność przejazdu i czas w jakim uda się przejechać czasami nawet ponad kilometrowej długości odcinki specjalne.


WERTEP zakończy się w niedzielę wieczorem w Nowogrodzie. Jutro (w niedzielę) rano uczestnicy rajdu będą pokonywać fort III w Piątnicy .


210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Pokrewne (tag): wertep

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę